علی نظری شیخ احمد، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده و به همت بخش خصوصی شهرک صنعتی غیردولتی فراوری گیاهان دارویی در اردبیل راه‌‌اندازی شده و در این حوزه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی افزود: با احداث و راه اندازی این شهرک صنعتی برای بیش از ۷۰۰ کارشناس و متخصص به صورت مستقیم زمینه اشتغال فراهم می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: پیش‌بینی می‌شود که این شهرک صنعتی غیردولتی تا دو سال آینده تکمیل شده و به بهره‌برداری برسد که تلاش می‌کنیم در راستای تحقق این مهم همکاری و مشارکت لازم را با سرمایه‌گذاران در این بخش انجام دهیم.

نظری شیخ‌احمد توسعه شهرک‌های صنعتی غیردولتی را زمینه‌ساز توسعه اشتغال در استان دانست و تصریح کرد: این امر سبب شده تا حمایت‌های لازم و قانونی را به شکلی همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران در حوزه ایجاد شهرک‌های صنعتی غیردولتی انجام داده و تلاش کنیم تا زمینه برای فعالیت تولیدی و اقتصادی آنها در استان فراهم شود.

وی از آمادگی این شرکت برای حمایت از سرمایه‌گذاران در راستای فعالیت تولیدی و صنعتی در استان خبر داد و گفت: تلاش و جدیت بر این است تا با این امر زمینه برای رونق تولید و اشتغال در سطح استان فراهم شود که در این راستا مشوق‌هایی نیز برای سرمایه‌گذارانی که اقدام به ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک‌های صنعتی می‌کنند، در نظر گرفته شده است.