۸:۲۹:۲۶ - سه شنبه ۹ آبا ۱۳۹۶
چهارشنبه 24 آبان 1396 در دانشگاه شهید بهشتی:
کارگاه آموزشی آنالیز سریع پروتئین ها به روش کروماتوگرافی FPLC برگزار می شود
کارگاه آموزشی آنالیز سریع پروتئین ها به روش کروماتوگرافی FLPC توسط شبکه ملی پژوهش و فناوری گیاهان دارویی و با همکاری پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.

کارگاه آموزشی آنالیز سریع پروتئین ها به روش کروماتوگرافی FPLC توسط شبکه ملی پژوهش و فناوری گیاهان دارویی و با همکاری پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.

این کارگاه‌ توسط شبکه ملی پژوهش و فناوری گیاهان دارویی و با همکاری پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی دانشگاه شهید بهشتی در محل این پژوهشکده در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ برگزار می گردد.

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام فرم درخواست و فیش واریزی خود را ( به شماره حساب ۳۴۲۰۶۷۱۰۷ بانک تجارت به نام شبکه ملی پژوهش و فناوری گیاهان دارویی) از طریق پست الکترونیکی و یا نمابر حداکثر تاپنج روز قبل از برگزاری کارگاه به دبیرخانه شبکه ارسال نمایند.

کارگاه آموزشی

برای ثبت نام در این کارگاه آموزشی، فرم زیر را تکمیل کرده و از طریق یکی از راههای معرفی شده (تلگرام، ایمیل، فکس) به دبیرخانه شبکه ملی پژوهش و فناوری گیاهان دارویی ارسال نمایید.

دانلود فرم ثبت نام

دبیرخانه شبکه ملی پژوهش و فناوری گیاهان دارویی

Email :info{AT}mpnet.ir

تلفکس:۲۲۴۳۱۵۹۹-۰۲۱

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب Digg This! Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious